Oferta

 • krzesło kolse na płozach metalowych

  krzesła klose wyprzedaż

 • kuchnia na wymiar Wejherowo

  kuchnie na wymiar

  Stawiamy na najwyższą jakość surowców i wykończenia. Poszukujemy ciekawego wzornictwa, w których odważnie łączymy różne formy i materiały, tak aby efekt końcowy był nietuzinkowy i elegancki.

  Kuchnia jest niewątpliwie kluczowym miejscem w naszym domu, dlatego wymaga szczególnej dbałości i zaangażowania podczas jej aranżacji. Przemyślany projekt to taki, w którym zadbano zarówno o rozmieszczenie szafek zgodnie z zasadami, jak i o bogate wyposażenie.

 • 2. stół designerski

  Stoły dębowe

  Stół , to wyjątkowe miejsce, przy którym spotyka się cała rodzina. W naszej pracowni oferujemy stoły drewniane wykonane z różnego rodzaju materiałów - drewna wiązowego, dębowego czy bukowego.

  Nowoczesne stoły  wykonywane  są od podstaw ręcznie w naszej pracowni . Nie ma dwóch jednakowych stołów , każdy egzemplarz jest wyjątkowy.  

  Oryginalne stoły z metalu, szkła, kamienia to propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesne wnętrze. Bez względu na upodobania stylistyczne, znajdziesz u nas idealny stół do jadalni, gabinetu czy stół do kuchni. Szeroki wybór stołów w różnych rozmiarach dopasowanych do potrzeb naszego Klienta.