Galeria

 • 17. krzesło

  krzesła klose

 • ŁÓŻKO 81275 z podświetleniem LED

  Łóżka Reda

  Łóżka produkujemy z drewna bukowego, uznawanego za jedno z najtrwalszych, dębu znanego z niepowtarzalnego rysunku usłojenia i nieprzeciętnej wytrzymałości, wiązu bardzo rzadkiego gatunku drewna.

 • materace Wejherowo - 4 etap

  MATERACE Reda

  Nasz salon firmowy w Redzie , specjalizuje  się w sprzedaży materacy i  łóżek Polskiej marki M&K Foam. Nasza doświadczona kadra służy radą i pomocą w wyborze odpowiedniego materaca idealnie dopasowanego do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta. W ofercie materacy dostępne są modele : lateksowe, termoelastyczne, kieszeniowe, sprężynowe, wysokoelastyczne o różnych strefach twardości i pokrowcach obiciowych. Szeroki wybór różnego rodzaju stelaży: bez regulacji, z regulacją ręczną lub elektryczną. 

   

 • 1.stolik loftowy

  Stoliki kawowe z drewna

  Stoliki kawowe wykonujemy ze 100 % litego drewna dębowego, bukowego, wiązowego . Kreatywnie skomponowane materiały skutkują nie tylko oryginalnym, ale także estetycznym designem. Arcyciekawa aplikacja drewnianego blatu wykonana jest ręcznie w pojedynczych egzemplarzach. Wszelkie pęknięcia, przetarcia, sęki, szczeliny oraz nierówności są zamierzone. Każdy produkt jest przez to niepowtarzalny i unikatowy. Odpowiednio dopasowany stolik kawowy może znakomicie podkreślić aranżację wnętrza, stać się widocznym i originalnym akcentem . Istnieje możliwość dowolnej modyfikacji stolika, zarówno w kwestii wymiarów, wybarwień itp. W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny. 

 • kanapa Aston 3FBA

  MEBLE WYPOCZYNKOWE

  Oferujemy bogatą kolekcję mebli tapicerowanych. Kolekcje te powstają w poszanowaniu tradycji rzemiosła jednoczesnie ze współczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i estetycznych. Funkcjonalne, trwałe meble o wyjątkowej linii wzorniczej.