łóżka na wymiar

 • łóżko szare zagłówek szmaragdowy

  Łóżka dębowe

  Wzornictwo w naszej pracowni to przede wszystkim uniwersalność drewna - staje się ono nośnikiem zarówno tradycyjnych projektów, jak i środkiem dialogu z nowoczesnością. Każdy mebel wykonany jest w oparciu o lite drewno z wykorzystaniem zaawansowanych technik rzemieślniczych.  Łóżka produkujemy z drewna bukowego, uznawanego za jedno z najtrwalszych, dębu znanego z niepowtarzalnego rysunku usłojenia i nieprzeciętnej wytrzymałości, wiązu bardzo rzadkiego gatunku drewna. W pięknym i kunsztownym produkcie widzimy dokładność wykonania, jakość materiału i niezwykły szacunek do detalu.

 • ŁÓŻKO 81275 z podświetleniem LED

  Łóżka tapicerowane

  Łóżka dostępne w naszej ofercie, to meble dedykowane amatorom komfortu i najwyższej jakości. Stawiamy na elegancję, klasę i dobry design. Naszm klientom dajemy możliwość współtworzenia swojego łóżka razem z nami. AP MEBLE oferuje łóżka robione na dowolny wymiar, ale też gotowe i dostępne od ręki, łóżka tapicerowane, drewniane oraz bardzo wygodne łóżka kontynentalne. Każde z nich jest wykonane z dbałością o zachowanie najwyższych standardów jakościowych, estetycznych i higienicznych. Staramy się aby oferowane przez nas modele łóżek wpisały się w najnowsze trendy, spełniały oczekiwania współczesnych wnętrz zarówno tych nowoczesnych jak i klasycznych. Dajemy gwarancję, że z nami urządzisz każdą sypialnię. 

 • materace Wejherowo - 4 etap

  MATERACE Reda

  Nasz salon firmowy w Redzie , specjalizuje  się w sprzedaży materacy i  łóżek Polskiej marki M&K Foam. Nasza doświadczona kadra służy radą i pomocą w wyborze odpowiedniego materaca idealnie dopasowanego do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta. W ofercie materacy dostępne są modele : lateksowe, termoelastyczne, kieszeniowe, sprężynowe, wysokoelastyczne o różnych strefach twardości i pokrowcach obiciowych. Szeroki wybór różnego rodzaju stelaży: bez regulacji, z regulacją ręczną lub elektryczną.